Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У закладах освіти обстежили стан захисних приміщень
2022-06-21

Для встановлення реальної можливості використання простих укриттів та ПРУ, наявних на території громади загалом і в освітніх закладах зокрема, розпочала роботу відповідна міська комісія. Спочатку було проаналізовано наявний перелік таких укриттів на території громади, їх реальний стан та заходи для приведення у відповідність до вимог. А потім члени комісії зробили виїзний огляд та обстеження підвальних приміщень закладів освіти  з метою встановлення можливості їх використання для укриття населення.

На місцях  члени комісії поспілкувалися з балансоутримувачами приміщень та обговорили подальші кроки. За підсумками такого рейду буде складено відповідні акти та сплановано подальші кроки для організації та забезпечення проведення робіт щодо утримання і приведення у готовність найпростіших укриттів (підвальних приміщень), відповідно до наказу МВС України від 09.07.2018 року №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту».

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net