Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У селах громади встановлять контейнери для сміття
2021-11-05

Нині в Миргородській громаді триває впровадження кількох екологічних ініціатив. Один проєкт передбачає закупівлю сміттєвих контейнерів для мешканців сіл, а інший - придбання сортувальної лінії для розподілу побутового сміття для КП "Спецкомунтранс" та контейнерів для роздільного збору відходів для закладів освіти. На черговому засіданні робочої групи обговорили хід  реалізації проєктів, які проходять у межах  обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.

За словами  заступника міського голови, голови робочої групи з реалізації проєкту "Створення комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами у Миргородському районі Полтавської області" Сергія Швайки, першим проєктом передбачено закупівлю близько тисячі триста контейнерів об'ємом 240 літрів для приватних сільських домогосподарств. Їх буде розподілено по населених пунктах колишніх сільських рад, які брали участь у даному проєкті. Комісією вирішено не ділити частинами ці контейнери на всі села, а забезпечити 100% декілька сіл. Такий розподіл обумовлений у першу чергу тим, щоб комунальному підприємству "Спецкомунтранс" було зручно вивозити тверді побутові відходи, а також  не створювати конфліктної ситуації між жителями сіл.

За проєктом "Придбання мобільного сортувального комплексу" за рахунок зекономлених коштів вирішили придбати додаткове обладнання: транспортер для сортувальної лінії і два контейнери, які будуть встановлені для відбору органіки і для хвостових відходів, які будуть утилізуватися на сміттєзвалищі.

Нагадаємо, що   обидва проєкти  - переможці    обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області з передбаченим співфінансування 50 на 50 із міського та обласного бюджетів. Прогнозується, що реалізовані ініціативи поліпшать екологічний стан у нашій громаді і продовжать термін експлуатації міського сміттєзвалища, що розташоване поблизу села Білики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net