Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У новому році зросли мінімальні пенсійні виплати ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які мають інвалідність
2022-01-14

 Із 1 січня 2022 року на Полтавщині почали виплачувати підвищені на підставі урядової постанови від 9 грудня 2021 р. № 1307 державні пенсії учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У результаті 445 мешканців області одержуватимуть виплати, збільшені, в середньому, на 2613 грн.

При цьому доцільно нагадати, що з 1 липня минулого, 2021 року, частково набув чинності Закон України «Про внесення змін до закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», у результаті чого підвищувався мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи.

         З 1 січня 2022 року зазначений закон почав діяти в повному обсязі, і перерахунок (за доцільності) був проведений решті осіб з інвалідністю – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та членам сімей зазначених осіб. Однією з основних умов такого перерахунку стала наявність в матеріалах пенсійної справи довідки про відсоток втрати працездатності, встановлений органами МСЕК.

         Віднині розмір пенсійної виплати розраховується з урахуванням п’ятикратної мінімальної заробітної плати, законодавчо встановленої на 1 січня відповідного року. 

         Наразі на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області перебуває 2969 осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яким встановлено групу інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням зазначених робіт.

 

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net