Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді виконують санітарну обрізку дерев
2019-02-27

Санітарну обрізку каштанів на центральних вулицях міста виконують працівники КП "Спецкомунтранс". Відповідні  заходи сприятимуть оздоровленню дерев. Обрізають 30% дерева. Через два роки воно відновить свою функцію, сформує нову крону та матиме естетичний вигляд. Як повідомили на підприємстві, такі ж роботи заплановані і на інших вулицях міста.

Згідно з правилами утримання зелених насаджень, є різні види обрізки: санітарна, омолоджувальна та формувальна. Зараз проводять саме омолоджувальну обрізку. При такій процедурі повністю обрізають крону. Таке обрізання рекомендується здійснювати ранньою весною, до початку вегетації (кінець лютого - квітень). Але обрізати повністю всю крону можна лише деяким видам дерев – таким, що швидко ростуть. Це, наприклад, тополі, клени, ясени, каштани, липи. Цим видам дерев обрізка йде лише на користь. У перші місяці після обрізки дерева і справді можуть виглядати не дуже естетично, дехто навіть може подумати, що дерево знищили, але насправді обрізка піде лише на користь.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття центральної частини міста

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що 18 жовтня 2019 року з 10.30 буде перекрито вулицю Гоголя: від перехрестя вул.Гоголя - Незалежності до перехрестя вул.  Гоголя - Я.Усика (на час проведення на центральній площі  церемонії прощання із  Ярославою Никоненко, яка загинула у зоні проведення ООС).

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net