Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді виконують санітарну обрізку дерев
2019-02-27

Санітарну обрізку каштанів на центральних вулицях міста виконують працівники КП "Спецкомунтранс". Відповідні  заходи сприятимуть оздоровленню дерев. Обрізають 30% дерева. Через два роки воно відновить свою функцію, сформує нову крону та матиме естетичний вигляд. Як повідомили на підприємстві, такі ж роботи заплановані і на інших вулицях міста.

Згідно з правилами утримання зелених насаджень, є різні види обрізки: санітарна, омолоджувальна та формувальна. Зараз проводять саме омолоджувальну обрізку. При такій процедурі повністю обрізають крону. Таке обрізання рекомендується здійснювати ранньою весною, до початку вегетації (кінець лютого - квітень). Але обрізати повністю всю крону можна лише деяким видам дерев – таким, що швидко ростуть. Це, наприклад, тополі, клени, ясени, каштани, липи. Цим видам дерев обрізка йде лише на користь. У перші місяці після обрізки дерева і справді можуть виглядати не дуже естетично, дехто навіть може подумати, що дерево знищили, але насправді обрізка піде лише на користь.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Комунальна комісія

3 липня 2020 року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики.

     
     
Засідання соціальної комісії

02 липня 2020 року о 15.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Увага!

Відділ культури Миргородської міської ради запрошує взяти участь у конкурсі на кращий купальський віночок. 6 липня, до свята Івана Купала, на міському пляжі будемо визначати володарок найкрасивіших купальських віночків.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net