Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді вводять обмежувальні заходи з 13 березня
2020-03-13

Щоб попередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, в Україні з 12 березня введено карантин. Триватиме він 3 тижні. Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України, 11 березня. У Миргороді рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС та рішенням виконавчого комітету, що відбулися 12 березня,  також введено запобіжні заходи щодо поширення коронавірусу у місті Миргороді. Превентивні заходи в місті запроваджують з 13 березня у школах, спецзакладах, позашкільних закладах,  ПТУ №44, художньо-промисловому коледжі. З 16 березня зачиняться дитячі садки. Обмежувальні заходи передбачають заборону проведення культурних та спортивних заходів, а  також виконання відповідних рекомендацій  роботодавцями-керівниками підприємств, установ  та організацій, передбачених Планом протиепідемічних заходів. 

Рішення 

В Україні підтверджено один випадок захворювання на коронавірус.  "У Миргороді не зареєстровано жодного випадку захворювання на цю вірусну інфекцію. Разом  з тим,  щоб убезпечити мешканців міста та на виконання  Постанови Кабміну, з 13 березня ми також вводимо обмежувальні заходи," - прокоментував рішення міський голова Сергій Соломаха.

 Не треба панікувати! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле - одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч!

Корисні посилання

Telegram-бот для оперативної відповіді на ваші запитання щодо коронавірусу в Україні https://bit.ly/3cOyccp

Telegram-канал «Коронавірус_інфо» з оперативною та поточною інформацією щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні https://bit.ly/39DEYQm

Телеграм-канал для лікарів https://bit.ly/2Q4zVkn

Сторінка Міністерства охорони здоров'я України https://bit.ly/2Q5UHQu

Сторінка Центру громадського здоров’я України https://bit.ly/2IAGyXm

Відповіді на основні запитання про коронавірус https://bit.ly/2TRvVEQ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Планове  відключення електропостачання 

     
     
Оголошення

Миргородська міська територіальна виборча комісія  інформує

     
     
Оголошення

28 жовтня о 10.00  у сквері Слави  відбудеться покладання квітів із нагоди річниці визволення України від нацистських загарбників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net