Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді встановлять відеокамери
2015-06-11

З такою пропозицією вже неодноразово зверталися місцеві правоохоронці до міського голови Сергія Соломахи. Вкотре це питання обговорили на зустрічі з представниками профільних депутатських комісій.

Міліція наголошує на встановленні камер відео спостереження на в'їздах у місто, в місцях  найбільшого скупчення людей, будівлях торгівельних та розважальних закладів, входах в санаторні заклади. Це допоможе працювати на випередження, профілактику скоєння й розкриття правопорушень та недопущення скоєння на території міста злочинів з тяжкими наслідками, - наголошує начальник Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області Володимир Река. Він представив проект системи відео спостереження Миргорода. Передбачається встановлення 17 цифрових відеокамер. Думку головного міліціонера Миргорода підтримує і міський голова Сергій Соломаха. Він нагадав, що свого часу в центральній частині Миргорода за кошти міського бюджету було встановлено кілька відеокамер. На деяких підприємствах системи відеозапису облаштували підприємці. Але останнім часом практично всі відеокамери вичерпали свій ресурс і перестали працювати. Неспокійна ситуація в державі вимагає встановлення засобів фіксації та тривалого зберігання інформації. Встановлення таких камер у найбільш людних місцях значно спростить роботу правоохоронцям. Передбачається, що зображення з відеокамер з центра міста буде виводиться на монітори чергової частин відділу міліції, а з кількох камер, встановлених у центрі міста – на офіційний веб-сайт Миргородської міської ради. Поки що цей проект знаходиться в стадії розробки. Дане питання буде внесено до порядоку денного чергової сесії міської ради.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net