Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді встановлять відеокамери
2015-06-11

З такою пропозицією вже неодноразово зверталися місцеві правоохоронці до міського голови Сергія Соломахи. Вкотре це питання обговорили на зустрічі з представниками профільних депутатських комісій.

Міліція наголошує на встановленні камер відео спостереження на в'їздах у місто, в місцях  найбільшого скупчення людей, будівлях торгівельних та розважальних закладів, входах в санаторні заклади. Це допоможе працювати на випередження, профілактику скоєння й розкриття правопорушень та недопущення скоєння на території міста злочинів з тяжкими наслідками, - наголошує начальник Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області Володимир Река. Він представив проект системи відео спостереження Миргорода. Передбачається встановлення 17 цифрових відеокамер. Думку головного міліціонера Миргорода підтримує і міський голова Сергій Соломаха. Він нагадав, що свого часу в центральній частині Миргорода за кошти міського бюджету було встановлено кілька відеокамер. На деяких підприємствах системи відеозапису облаштували підприємці. Але останнім часом практично всі відеокамери вичерпали свій ресурс і перестали працювати. Неспокійна ситуація в державі вимагає встановлення засобів фіксації та тривалого зберігання інформації. Встановлення таких камер у найбільш людних місцях значно спростить роботу правоохоронцям. Передбачається, що зображення з відеокамер з центра міста буде виводиться на монітори чергової частин відділу міліції, а з кількох камер, встановлених у центрі міста – на офіційний веб-сайт Миргородської міської ради. Поки що цей проект знаходиться в стадії розробки. Дане питання буде внесено до порядоку денного чергової сесії міської ради.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

14 серпня 2020 року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Скликається сесія

28 серпня о 9.00 скликається 58 сесія Миргородської міської ради сьомого скликання

     
     
ЦЕВ запрошує!

Центр естетичного виховання   проводить   набір вихованців у гуртки і творчі об’єднання 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net