Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді вручили ордени “Народний Герой України”
2016-10-01

Урочиста церемонія вручення народних відзнак України відбувається в дев'ятнадцяте. На захід, який проходив у Миргороді, запросили військовослужбовців та рідних загиблих, які з моменту неоголошеної війни протистоять ворогу. Народну відзнаку у вигляді срібного тризуба започаткували у 2014 році волонтери. Ювелірну роботу Дмитра Щербакова спочатку вручали Героям Майдану, а потім - Героям України. Срібні ордени виготовляють вручну на добровільні пожертви. Нагороди вручають військовим і цивільним - беззаперечним героям. Це своєрідна відзнака та подяка людям, які захищають Україну від агресора.

 Серед нагороджених і миргородець - десантник першого батальйону 80 аеромобільної бригади Володимир Ярославський. На передовій він служив більше року, 45 днів був у полоні, із низ 30 - в ізольованій камері. Підтримка родини та земляків допомогли десантнику вижити і повернутися до звичного життя. Миргородці сім'ю Володимира та Олени  Ярославських визнали родиною року 2015. А українські волонтери главу сім"ї – Народним Героєм України. Недержавну відзнаку земляку вручив міський голова Сергій Соломаха.

 Нині таку волонтерську  відзнаку мають майже 300 українських Героїв, третина з них — удостоєні нею посмертно.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net