Миргород фестивальний Военкомат
У Миргороді відкрили Ресурсно-логістичний центр з розвитку біоенергетики
2014-09-10

Ресурсно-логістичний центр з розвитку біоенергетики Миргородської міської ради відкрито у рамках проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», що упроваджується у місті з червня 2013 року. Такий захід є одним з найважливіших досягнень цього проекту.

Як підкреслив заступник Миргородського міського голови Максим Верещак, Ресурсно-логістичний центр як під час роботи пілотного Проекту, так і по його закінченню, залучатиме до співпраці аграріїв, інвесторів, представників місцевої та обласної влади, тощо. Крім того, Центр сприятиме створенню сприятливих умов для розбудови біоенергетики в регіоні на базі державно-приватного партнерства, накопичуватиме інформацію про досвід роботи пілотного проекту та популяризуватиме його у бізнес-середовищі для залучення потенційних інвесторів до процесу створення мережі біокотелень у Миргородському та інших районах Полтавської області.

Центр сприятиме створенню необхідної логістичної інфраструктури для безперебійного функціонування пілотного проекту. Пілотний проект передбачає реконструкцію теплової котельні одного з мікрорайонів Миргорода, приєднаної до системи централізованого теплопостачання, що працює на традиційному паливі. Зокрема, п'ять її старих котлів замінять на три нових. Крім того, буде встановлений біокотел потужністю 1 МВт, який працюватиме на соломі. Газове обладнання буде функціонувати в пікові періоди, а біокотел - у штатному режимі. Загалом котельня забезпечуватиме теплом 8 житлових будинків, школу, дитячий садок та одного комерційного споживача. «Альтернативна енергетика - це не лише майбутнє усього розвиненого світу, це. адекватна відповідь викликам часу і для багатьох Європейських країн - сьогодення», - наголосив Стів Гонея, директор департаменту економічного розвитку USAID. - Завдяки вдалому географічному розташуванню та потужному розвитку аграрного сектору, потенціал України у галузі альтернативної енергетики надзвичайно великий. І хоча зараз ми бачимо, що частка нетрадиційних джерел енергії у балансі країни 1,2%, ми впевнені, що 20% до 2020 року - це абсолютно реальні показники. Проекти, подібні до Проекту USAID - саме те, чого потребує зараз Україна для здобуття енергетичної незалежності».

Руслан Тормосов, керівник проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку» зазначив: «Головна складова потенціалу розвитку використання альтернативних джерел енергії в Україні - це відходи сільського господарства (зокрема, біомаса). І Миргородщина без зайвих навантажень може забезпечувати себе самостійно. Потреба в соломі для пілотної котельні Проекту складає 2 тис. тонн на рік, при цьому економічний потенціал використання соломи зернових культур в якості біопалива у Миргородському районі - 38 тис. т/рік. Ми впевнені, що робота ресурсно-логістичного центру допоможе не лише залучити нових інвесторів до біоенергетичних проектів, а й неабияк розвинути мережу біокотелень у Миргородському та інших районах Полтавської області».

Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради здійснюватиме функції та реалізовуватиме повноваження Центру. Ремонтні роботи та засоби матеріально-технічно забезпечення Ресурсно-логістичного центру були забезпечені в рамках проекту USAID.

У заході, у рамках якого відбулася і робоча нарада з питань проекту, взяли участь Стів Гонея - директор департаменту економічного розвитку USAID, начальник Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков, Вадим Орлов – заступник директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, Сергій Павленко – перший заступник Миргородського міського голови, Максим Верещак – заступник Миргородського міського голови, Руслан Тормосов - керівник проекту USAID«Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку», представники комунальних підприємств Миргорода.

Прес-служба міської ради

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net