Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відкрили мистецьку галерею просто неба
2021-09-15

Просто неба розпочала роботу картинна галерея "Миргородська Гоголіана", яка  відкрилася біля славнозвісної Миргородської калюжі. За словами автора мистецької галереї "Миргородська Гоголіана" Андрія Левченка, від початкової ідеї до реалізації проєкту минуло кілька років. Своєрідним перформансом з костюмованими героями автори наважилися продемонструвати результат роботи багатьох людей невеликому загалу. У центральній частині картинної галереї, так званому "гранд-модулі", автори проєкту розмістили портрети роботи Віктора Брикульця, на яких зображені визначні люди Миргородського краю.

Відкривати полотна організаторам допомагали і миргородські краєзнавці, доповнюючи дійство цікавими розповідями і фактами із життя зображених на них людей. Автори галереї розповіли про кожну картину, що увійшла до експозиції, а також чому було обрано саме ці полотна. В експозиції представлено 22 роботи 11 художників. Це  - репродукції, які виконані на стійких до зовнішнього середовища матеріалах. На пам'ятній дошці розмістили імена усіх благодійників, хто допомагав створювати галерею.

Виставка працює постійно. Помилуватися роботами визначних майстрів пензля відтепер можуть усі охочі в будь-ку пору року і в будь-який час доби. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Мала приватизація

     
     
Скликається засідання виконавчого комітету

22 вересня о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
18 вересня відбудеться покладання квітів

18 вересня о 10.00 з нагоди 78-ї річниці визволення Миргородщини від нацистських загарбників  у сквері Слави відбудеться покладання квітів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net