Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відбувся другий Міжнародний фестиваль етнічних культур
2021-09-20

Представники 30 національностей привітали  Миргород з Днем народження та поділилися з миргородцями частинкою своєї культури та колориту на Міжнародному фестивалі національних культур "Місто миру єднає друзів", що відбувся на центральній площі Миргорода 19 вересня.  Дипломатично, колоритно, сонячно, творчо і смачно - так пройшов другий Міжнародний фестиваль етнічних культур, якому передувала офіційна зустріч з делегатами.

За "круглим столом" представники офіційної зустрічі, яка відбулася у залі засідань міської ради, порушили актуальні загальнонаціональні питання щодо відновлення миру та проживання різних національностей в Україні, подальшу культурну співпрацю у рамках міжнародного фестивалю національних культур "Місто миру єднає друзів", який прописався на миргородській землі.

О 14 годині на центральній площі урочисто відкрили фестиваль та почалися народні гуляння. Зі сцени учасників та гостей фестивалю привітали: Миргородський міський голова Сергій Соломаха, Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва Гурбан Аббасов,  заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк та представники національних менших. "Миргород -  духовне серце України" - поправу можна так назвати наше місто, в якому  вільно проживають  та приїжджають на відпочинок представники різних національностей. Міжнародний  фестиваль національних культур "Місто миру єднає друзів", який через нетривалу перерву через пандемію  коронавірусу, знову  вирував у Миргороді - яскраве тому свідчення," – лунало зі сцени під час урочистого відкриття.

Фестивальна  програма  і цьогоріч вражала різноманітністю та креативом. Учасники презентували свою культуру та творчість, проводили дегустації національних страв та майстер-класи з національного прикладного мистецтва та  спорту.  Через пісні і танці колективи різних національностей передавали самобутність кожної нації. Свято проходило  в форматі народних гулянь: працювали дитячі атракціони, розігрували лотереї, фотографувалися біля цікавих фотозон, нагороджували переможців  різних конкурсів, а також насолоджувалися концертною програмою від аматорів сцени Миргорода,  підспівували  спеціальному гостю свята, заслуженому артисту України Андрію Князю. 

Організатори фестивалю: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) та Миргородська міська Рада.

Партнери Дня міста Миргород:  агенція «Садиба мьюзік»  та  Національний онлайн кінотеатр sweet.tv.

 Фотогалерея 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 07 лютого  2023 року.

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net