Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України
2019-06-28

28 червня миргородці взяли участь в урочистостях, які відбулися біля пам'ятника українському пророку Тарасові Шевченку. З нагоди державного свята було відзначено "За особливий вклад у розвиток міста" (посмертно) Анатолія Фролова - хірурга-офтальмолога.  Відзнаку передали дружині лікаря - Лідії Миколаївні. Вихованці позашкільних закладів виконали патріотичні композиції та флешмоб. Представники влади та громадськість поклали квіти до пам'ятника Кобзареві. Упродовж дня волонтери міської молодіжної громадської організації "За нами майбутнє" вітали миргородців з Державним святом на центральній площі. Увечері миргородців та гостей запрошують на святкову концертну програму, присвячену 23-й річниці Основного Закону України.

- День Конституції - це важливе свято, яке не можна ігнорувати чи зневажати, бо це основа, яка дає можливість нам жити, працювати та реалізовувати плани та бажання – зазначалося у виступах. У місті є багато достойних громадян, які прославляють його, докладають зусилля для розбудови Миргорода. Достойним вшануванням світлої пам'яті нашого земляка, відомого хірурга-офтальмолога Анатолія Миколайовича стала відзнака "За особливий вклад у розвиток міста" (посмертно).

            Складна, багатогранна і різноманітна трудова біографія Анатолія Миколайовича. З 1968 року він почав працювати офтальмологом у нашому місті. На його рахунку більше 25 тисяч операцій, більшість яких - унікальні. Багато років у Миргороді він очолював офтальмологічне відділення. За його рекомендаціями і пропозиціями працювало немало офтальмологів України. Почесна відзнака "За особливий вклад у розвиток міста" стала достойним шануванням світлої пам'яті хірурга-офтальмолога.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net