Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України
2019-06-28

28 червня миргородці взяли участь в урочистостях, які відбулися біля пам'ятника українському пророку Тарасові Шевченку. З нагоди державного свята було відзначено "За особливий вклад у розвиток міста" (посмертно) Анатолія Фролова - хірурга-офтальмолога.  Відзнаку передали дружині лікаря - Лідії Миколаївні. Вихованці позашкільних закладів виконали патріотичні композиції та флешмоб. Представники влади та громадськість поклали квіти до пам'ятника Кобзареві. Упродовж дня волонтери міської молодіжної громадської організації "За нами майбутнє" вітали миргородців з Державним святом на центральній площі. Увечері миргородців та гостей запрошують на святкову концертну програму, присвячену 23-й річниці Основного Закону України.

- День Конституції - це важливе свято, яке не можна ігнорувати чи зневажати, бо це основа, яка дає можливість нам жити, працювати та реалізовувати плани та бажання – зазначалося у виступах. У місті є багато достойних громадян, які прославляють його, докладають зусилля для розбудови Миргорода. Достойним вшануванням світлої пам'яті нашого земляка, відомого хірурга-офтальмолога Анатолія Миколайовича стала відзнака "За особливий вклад у розвиток міста" (посмертно).

            Складна, багатогранна і різноманітна трудова біографія Анатолія Миколайовича. З 1968 року він почав працювати офтальмологом у нашому місті. На його рахунку більше 25 тисяч операцій, більшість яких - унікальні. Багато років у Миргороді він очолював офтальмологічне відділення. За його рекомендаціями і пропозиціями працювало немало офтальмологів України. Почесна відзнака "За особливий вклад у розвиток міста" стала достойним шануванням світлої пам'яті хірурга-офтальмолога.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net