Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відбулася акція "Чиста річка"
2021-07-26

На вихідних у Миргороді відбулася акція "Чиста річка",  покликана привернути широку увагу до екологічних проблем нашої громади. Громадські активісти висвітлили проблематику нашої водойми та закликали жителів гуртуватися та долучатися  для порятунку річки.

Заступник міського голови Сергій Швайка розповів про те, що міська влада не стоїть осторонь цього питання. Сергій Олексійович приніс  документи та проєкти,  які упродовж тривалого часу розроблялися із екологами та іншими фахівцями для очищення річки на території міста. Разом з тим, таку роботу потрібно проводити про всій акваторії водойми, адже замулення та пересихання - це проблеми всіх малих річок. Розповів, які роботи були виконані коштом обласного екологічного фонду.  Повідомив, що  влада готова до діалогу з активом громади для спільного вирішення екологічних питань. На цьому тижні відбудеться засідання робочої групи, де і будуть окреслені  конкретні кроки для порятунки нашої водойми.

Довідково: ще у 2017 році в  Миргороді відбувся круглий стіл з питання збереження водних ресурсів на території Полтавщини. Представники департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА, проєктанти з Києва та Дніпра, голови територіальних об'єднаних громад, міських та районних адміністрацій, громадські активісти порушили болючу проблему: зниження рівня води у водоймах Полтавщини та радилися, як вирішити це питання. Докладніше 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Багатоцільова грошова допомога для ВПО

Шановні миргородці!

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності громади!

Про підтримку від компанії  Orlovsky Consulting GbR

     
     
Щеплення собак та котів проти сказу

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ТВАРИН ТА МЕШКАНЦІВ МІСТА!

29 червня по вул. Осипенка та Магістральна (Гаряжин х-р) проводитиметься обов’язкове щеплення собак та котів проти сказу.

29 та 30 червня по вул. Котляревській проводитиметься обов’язкове щеплення собак та котів проти сказу.

Вартість щеплення становить 15,50 коп.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net