Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді урочисто відзначили 50-річчя музею Давида Гурамішвілі
2019-05-19

Миргородському літературно-меморіальному музею Давида Гурамішвілі виповнилося 50 років. З ювілеєм заклад вітали числельні гості та друзі, представники Посольства Грузії в Україні, дипломати, представники грузинської діаспори, гості з м.Боржомі, Мцхета, Сагурамі, художні колективи Грузії.

Півстоліття, як у нашому місті діє музей Давида Гурамішвілі. Наш музей - єдиний культурологічний заклад визначному грузинському діячеві, який розташований за межами Грузії. Кожного року Дні пам'яті поета збирають в Миргороді представників Посольства Грузії в Україні, членів грузинської діаспори, з якими миргородці підтримують тісні дружні стосунки. Прибула велика делегація з різних міст і на День народження музею. Участь в урочистих заходах до 50-річчя літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе. Пан Посол  подякував миргородцям за збереження пам'яті про грузинського діяча, який знайшов спочинок в Україні та побажав миру і подальших міцних братерських стосунків між народами. Міський голова Сергій Соломаха  привітав колектив з ювілейною датою та всіх музейників з професійним святом, вручив Подяку директорці музеї Тетяні Діденко за самовіддану працю.

Сьогодні музей Давида Гурамішвілі, це не просто осередок культури нашого міста, це - острівець грузинського тепла і колориту, громадський простір, де збираються творчі особистості та несуть прекрасне в маси, запроваджуючи сучасні напрямки в роботі. Деякі з них музейники та їхні творчі друзі продемонстрували гостям. Запропонували перегляд відеофільму з відкриття музею.

Багато теплих слів пролунало на адресу працівників музею від друзів та меценатів. Завершилися урочистості покладанням квітів до пам'ятника та могили Давида Гурамішвілі.

А продовжилося святкування 50- річчя музею Давида Гурамішвілі фестивалем грузинської культури, що проходив на центральній площі міста.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликається позачергова сесія

9 червня 2020 року о 15.00 скликається 56 позачергова сесія міської ради 

     
     
Засідання земельної комісії

Оголошення

      09 червня 2020  року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net