Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді упорядковують систему регулювання дорожнього руху
2015-08-13

Тривають роботи по упорядкуванню системи регулювання  дорожнього руху в місті. Колективне звернення, з яким мешканці звернулися у червні і порушили тему безпечного руху на вулицях Миргорода, перебуває  на особистому контролі міського голови Сергія Соломахи.

Як повідомив Сергій Соломаха, на вулицях міста до першого вересня буде  встановлено додаткові мерехтливі світлофори біля ЗОШ №1, №3 та гімназії ім. Тараса Шевченка. Для безпечного руху дорослих і дітей КП " Комбінат благоустрою та озеленення" уже відновлено існуючі пішохідні переходи та зроблено додаткові. Розмітку нанесено на перехресті вул. Незалежності та вул. Кашинського, ведуться роботи на розі вул. Гоголя та Я. Усика (магазин " Універсам" ). Після облаштування тротуарних доріжок "зебру" нанесуть на вул. Гоголя (район хлібозаводу).

Черговим кроком в організації безпечного руху та зниженні рівня злочинності в Миргороді стане реалізація заходів, затверджених 2 лютого 2015 року відповідною міською програмою. На виконання таких заходів у міському бюджеті передбачено 99 тис.грн. Їх використають на встановлення системи відео реєстрації дорожнього руху у місцях масового скупчення людей та на в'їздах у місто.

На часі – реалізація велосипедної концепції міста. Вона передбачає створення велосипедної інфраструктури Миргорода. Нещодавно відбулася презентація міського проекту.

Міський голова звертається до миргородців продовжувати бути небайдужими і долучатися до комплексного вирішення питань безпечного руху у Миргороді. З пропозиціями звертатися у кабінет № 8 – відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради або за телефоном 5-33-21.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Спецпідвіз працівників!

До уваги суб'єктів господарювання, які мають намір організувати спецпідвіз працівників своїх підприємств, установ, організацій!

 

     
     
Номери контактних телефонів структурних підрозділів Миргородської міської ради та комунальних підприємств

Увага! 

     
     
Увага! Результати конкурсу!

Визначено переможця конкурсу надавача послуг зі страхування по ЦЕВ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net