Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді триває підготовка до можливої повені
2017-02-21

Кінець зими та початок весни супроводжується ризиком настання повені та паводків. Аби запобігти ймовірним надзвичайним ситуаціям відповідні служби завчасно планують свою роботу. 21 лютого відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Сергія Швайки.

Розглянуто три питання порядку денного: про готовність органів управління, сил та засобів спеціалізованих служб міста до безаварійного пропуску можливого льодоходу, весняної повені та дощових паводків; про стан водопропускних та гідроспоруд на території міста, про наявність матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів; проведення профілактичної роботи з населенням.

Начальник сектору цивільного захисту Олександр Яременко повідомив, що в місті триває підготовка до можливої весняної повені. У цілому система дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації відпрацьована. Проведена попередня оцінка негативного впливу повені та льодоходу на об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку, садиб та будівель, складений їх перелік і визначені заходи щодо захисту й забезпечення їх сталого функціонування. Вчасно проводяться заходи щодо відведення вод, утворених внаслідок танення снігу від житлових будинків та об’єктів господарювання, які потрапляють у зону постійного підтоплення. Об’єкти житлово-комунального господарства до роботи в період повені готові. Відстежується гідрологічний і льодовий режим в річці.

В цілому на засіданні комісії зазначено, що пожежно-рятувальні підрозділи та комунальні підприємства міста готові до дій за призначенням, створено резерв пального для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net