Военкомат АМУ
У Миргороді попрощалися з земляком, який загинув у зоні АТО
2015-01-21

З перших днів подій на Сході Сергій Никоненко брав активну участь в організації блок-постів на під’їздах до міста. Одним із перших долучився до волонтерського руху: доставляв допомогу від жителів міста та району в зону АТО для бійців батальйону "Айдар".

З червня 2014 року вступив до складу  батальйону "Айдар". Сергій Никоненко був батьком і братом для своїх бійців - йому довіряли, його любили. Він до останнього мужньо та самовіддано боронив рідну землю. 18 січня 2015 року, в результаті нічного обстрілу терористами системами "Град" села Трьохізбенка Новоайдарського району Луганської області, Cергій Никоненко загинув. Сьогодні у Миргороді оголошено День жалоби за загиблим учасником АТО Сергієм Никоненком.

Ми в скорботі за земляком, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави. Він до останнього мужньо та самовіддано боронив рідну землю.Вічна і світла пам'ять герою,-- сказав  міський голова Сергій Соломаха.

Похоронили миргородського героя-айдарівця з належними військовими почестями. Ця затьмарена печаллю звістка в траурній тузі схилила голови всіх, хто знав цю людину. У жалобній церемонії, яка відбулася на центральній площі Миргорода, взяли участь керівники міста, району, області, громадськість.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net