Военкомат АМУ
У Миргороді попрощалися з земляком, який загинув у зоні АТО
2015-01-21

З перших днів подій на Сході Сергій Никоненко брав активну участь в організації блок-постів на під’їздах до міста. Одним із перших долучився до волонтерського руху: доставляв допомогу від жителів міста та району в зону АТО для бійців батальйону "Айдар".

З червня 2014 року вступив до складу  батальйону "Айдар". Сергій Никоненко був батьком і братом для своїх бійців - йому довіряли, його любили. Він до останнього мужньо та самовіддано боронив рідну землю. 18 січня 2015 року, в результаті нічного обстрілу терористами системами "Град" села Трьохізбенка Новоайдарського району Луганської області, Cергій Никоненко загинув. Сьогодні у Миргороді оголошено День жалоби за загиблим учасником АТО Сергієм Никоненком.

Ми в скорботі за земляком, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави. Він до останнього мужньо та самовіддано боронив рідну землю.Вічна і світла пам'ять герою,-- сказав  міський голова Сергій Соломаха.

Похоронили миргородського героя-айдарівця з належними військовими почестями. Ця затьмарена печаллю звістка в траурній тузі схилила голови всіх, хто знав цю людину. У жалобній церемонії, яка відбулася на центральній площі Миргорода, взяли участь керівники міста, району, області, громадськість.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net