Военкомат АМУ
Тиждень сталої енергії у Миргороді
2018-07-06

У Миргороді уже стало доброю традицією щороку долучатися до Європейського тижня сталої енергії. Тож і 2018 року відбувалися заходи, спрямовані на розвиток сталої транспортної інфраструктури міста та на посилення енергоефективної спроможності житлового сектору.

Семінар для співвласників багатоквартирних будинків міста відбувся 11 червня у Миргороді. На заході експерт з енергоефективності Фундації ПАУСІ розповів про технічні недоліки, котрі є майже в усіх багатоквартирних будинках, та про технічні і фінансові можливості їх усунення. Семінар зібрав більше сорока активістів будинків та голів ОСББ.

Миргородською міською радою організовано поїздку голів та активістів ОСББ на семінар з ЕСКО для ОСББ, що відбувся у Полтаві 27 червня. Ключовими спікерами семінару стали представник Держенергоефективності та Регіональний представник Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

До Дня Конституції України відбувся велопарад "Вишиваними стежками", участь у якому узяли 150 велоактивістів віком від 2 до 80 років. Прихильникам екологічно чистого транспорту презентували еко-торбинки та смаколики, а ті, хто народився після прийняття Конституції України додатково отримали прапори України, котрі кріпляться до велосипедів.

Миргород підтримує сталу енергетику не на словах, а на ділі. Окрім промоційних та освітніх заходів у місті виконуються масштабні роботи, направлені на зменшення викидів СО2 та використання відновлюваних джерел енергії. Так, з цього року у Миргороді розпочав роботу проект Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, що реалізується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання - 2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу - 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net