Военкомат Центр зайнятості АМУ
Творча зустріч з Олександром Печорою
2019-04-12

11 квітня 2019 року студенти Університету третього віку відвідали творчу зустріч з Олександром Андрійовичем Печорою – українським поетом, гумористом, піснярем під назвою «Любові повінь». Поетичний талант знаного посульського митця вдало поєднується з пісенним. Його твори торкають такі струни душі, які не здатна зачепити жодна інша музика. Адже вони наповнені самобутніми мотивами рідного краю і ліричною пісенною поезією. 

Олександр Андрійович має півтора десятка цікавих і різноманітних книжок, йому навіть вдалося видати власний співаник. Вже багато пісень на глибокі ліричні тексти цього поета збагатили репертуар як самодіяльних, так і професійних колективів та виконавців. Співають їх і юні аматори, і заслужені артисти України. Його вірші по самі вінця душі наповнені саме щирою любов’ю до рідного краю й неповторністю його творчого стилю. Пісенні тексти дуже різнобарвні: від тонкої лірики кохання - до бадьорих жартівливих акордів.

Зустріч пройшла у теплій і щирій атмосфері. Чудові пісні на слова Олександра Печори у виконанні Леокадії Черненко та Ірини Карач створили ліричну, святкову і романтичну атмосферу. Підопічні Територіального центру отримали велике задоволення від творчої зустрічі. Хочеться побажати Олександру Андрійовичу подальших творчих успіхів, натхнення, професійності, наснаги, щоб його твори не ставали одноденками, а жили дуже довго, поділилися враженнями учаснки зустрічі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net