Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тверде паливо та скраплений газ пільговикам готівкою
2016-06-13

Управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради повідомляє, що 18 травня 2016 р. прийнято рішення одинадцятої сесії сьомого скликання Миргородської міської ради "Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2016 році".

Дане розпорядження дає право проводити відпуск твердого палива та скрапленого газу ветеранам війни, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та багатодітним сім'ям у готівковій формі за бажанням пільговика при збереженні існуючої системи надання пільг громадянам на придбання скрапленого газу та твердого палива в натуральній формі.

Встановлені норми забезпечення пільгових категорій населення твердим паливом та скрапленим газом: 1 тонна твердого палива та 1 балон (21 кг)  скрапленого газу на рік на домогосподарство. У Полтавській області встановлені граничні показники вартості твердого палива: 1532,88  грн. за тонну, та 196,66 грн. за 1 балон.

Заявник (пільговик) для отримання у поточному році пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу у готівковій формі подає особисто до управління праці та соціального захисту населення письмову заяву та довідку  ЖЕК про склад сім'ї з пред'явленням паспорта, довідки з Миргородського управління експлуатації газового господарства в тім, що будинок не газифікований та документ, що дає право на пільги.

У бюджеті передбачені кошти на фінансування видатків, пов'язаних із наданням пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу ветеранам війни, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та багатодітним сім'ям у готівковій чи в натуральній формі.

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради за адресою: вул. Гоголя, 92, кім. №3. Телефон для довідок 5-44-06.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення  Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net