Миргород фестивальний Военкомат
Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні
2017-04-21

20 квітня 2017 року в конференц-залі Президії Національної академії наук України за сприяння Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) був проведений круглий стіл «Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні». Організатори заходу – Всеукраїнська екологічна ліга та Національна екологічна рада України.

У засіданні взяли участь близько 100 учасників з усіх регіонів України - представники міністерств, органів місцевого самоврядування, голови сільських рад, депутати різних рівнів, науковці, громадськість. Від Миргорода взяли участь депутат Миргородської міської ради Андрій Сіряк та начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик.

Відбулась насичена, цікава, динамічна дискусія, обмін думками. Презентовано Інноваційні проекти, кращі практики збалансованого розвитку, впроваджені у місцевих громадах. Під час заходу учасники представили власний досвід кращих практик сталого розвитку у своїх регіонах. Відбулось активне обговорення Глобальних цілей, національних завдань розвитку та першочергових дій щодо їх виконання на регіональному рівні. Були ґрунтовно розглянуті питання інтеграції складових сталого розвитку для збереження довкілля, впровадження принципів інклюзивної освіти, необхідності врахування екологічної збалансованості у використанні природних ресурсів, популяризації моделі збалансованого споживання та виробництва.

Важливі висновки:

1.Дуже багато керівників місцевого рівня знають, що таке " сталий (збалансований) розвиток.

2.Презентовані глобальні Цілі сталого розвитку є зрозумілими, актуальними та близькими для багатьох.

3.Всупереч тому, що на національному рівні стратегічні документи щодо сталого сталого розвитку не ухвалені, на місцевому рівні ці процеси вже розпочалися.

Так, на етапі розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону дуже важливим моментом є врахування актуальних елементів Глобальних цілей сталого розвитку. 

Цікавою та корисною була презентація Мінрегіонбуду щодо ролі Державного фонду регіонального розвитку в реалізації регіональних проектів. Ознайомитися можна за посиланням.

Довідково. 1 січня 2016 року офіційно набули чинності 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), які є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року. Виступаючи на Саміті, Президент України зазначив, що «для досягнення ЦСР на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, які на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість. ЦСР слугуватимуть загальною основою для подальших перетворень в Україні».

У 2016 році за ініціативи Уряду України та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) визначено завдання щодо ЦСР, які відповідають актуальним пріоритетам розвитку країни. Успіх у їх досягненні великою мірою буде залежати від того, наскільки ефективними будуть заходи на регіональному та місцевому рівнях, на рівні громад. Вони охоплюють широке коло ініціатив – від інтеграції ЦСР у місцеві програми розвитку, середньо- та довгострокове планування до громадських ініціатив різного спрямування, адже спектр пріоритетів включає всі 17 ЦСР.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна:

     
     
Запрошуємо всіх на родинне свято морозива

27 травня на центральній площі міста з 12 до 16 год на вас чекають веселощі та розваги:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, громадських об’єднань та асоціацій підприємців!

24 травня 2017 року 0 15 годині в залі засідань міської ради відбудеться розширене засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net