Военкомат Центр зайнятості АМУ
«ЦЕВ – єдина творча родина»
2015-06-10

"Центр естетичного виховання – єдина творча родина" – таку назву має виставка виробів вихованців декоративно-ужиткового мистецтва цього позашкільного закладу, що відкрилася  на першому поверсі  виставкової зали краєзнавчого музею. В експозиції представлені творчі роботи юних майстрів.

На стінах і у вітринах - різні поробки: з паперу, квілінг, бісеру, природного матеріалу, рисунки, м'які іграшки та багато інших дизайнерських виробів. За словами директора Центру естетичного виховання Наталії Ночної, цією виставкою вихованці  прикладного відділу підбили підсумки роботи за минулий рік та презентували свій заклад.

З творчістю юних майстрів познайомилися учні, які відвідують пришкільні табори. Співробітники музею організували для дітей екскурсію музейними залами та познайомили з рідкісними експонатами. Відвідувачів виставки, юних майстрів та їх керівників привітала заступник міського голови Антоніна Нікітченко. Вона наголосила, що позашкіллям у Миргороді охоплено 70% дітей. Це найкращий показники не лише у Полтавській області, а й  в Україні. Вона подякувала творчим керівникам за організацію творчого позашкілля. Кульмінацією заходу стало відзначення юних умільців декоративно-ужиткового мистецтва центру естетичного виховання. Найкращі  майстрині отримали грамоти за участь та перемогу у всеукраїнських конкурсах.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net