Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тривають рейдові перевірки щодо дотримання протиепідемічних обмежень
2021-12-09

У Миргородській територіальній громаді тривають перевірки об’єктів щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину. Інспектори Миргородського управління Держпродспоживслужби перевіряють заклади торгівлі, заклади громадського харчування, навчально-виховні установи і  інші місця масового перебування  громадян. Під час обстеження місцевих супермакетів перевіряють наявність інформаційних матеріалів про запобігання коронавірусної інфекції та місця для обробки рук антисептиком.  

У торгових залах перевіряють наявність засобів індивідуального захисту, журналів реєстрації температурного скринінгу працівників та їх сертифікатів про вакцинацію, проведення заходів з дезінфекції.  За словами перевіряючих, адміністрації магазинів до карантинних обмежень ставляться серйозно.

"Спочатку виявляли багато порушень, тому ми вимушені були складати протоколи. По Миргородському району складено більше ста протоколів, з них майже 30 по Миргородській міській територіальній громаді. Зараз, як бачимо, громадяни-відвідувачі і  працівники  закладів  намагаються дотримуватися. Цього ж просять і вимагають від відвідувачів, які заходять до закладів," - розповів  інспектор Миргородського управління Держпродспоживслужби Григорій Захаренко. Загалом подібні перевірки в Миргородській громаді та районі проводитимуться і надалі. 

Інспектор нагадує, що дотримуючись елементарних правил і, звичайно, вакцинувавшись, ми зможемо подолати коронавірусну хворобу.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 03 лютого  2023 року.

     
     
Про результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net