Военкомат Центр зайнятості АМУ
Тренінг із стресостійкості
2019-11-08

Стрес переслідує нас всюди і жити без нього майже неможливо, оскільки не кожна сучасна людина здатна сприймати проблеми і неприємності спокійно. У цьому випадку впливу стресу не уникнути і організму може бути завдано непоправної шкоди. Лікарі радять людям загартовувати себе не тільки у фізичному плані, але і в психологічному для того, щоб бути готовим до будь-яких негараздів.

Завдяки місцевій програмі «Місто активних громадян» та фінансовій підтримці із місцевого бюджету у рамках проекту «Простір вільного розвитку літніх людей» центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для студентів Університету III віку було проведено тренінг із стресостійкості.

Директор Вікторія Максимова розповіла, що стрес є загрозою фізичному і психічному здоров’ю людини. Життя без нього є мрією багатьох людей, які стикаються з численними проблемами і труднощами. Кожна людина по різному ставиться до проблеми, що виникає і відповідно до цього формується поняття стресостійкості.

 Підопічні Територіального центру почули цікаву розповідь про типи нервової системи, а також про фактори, які викликають стреси. Особливу увагу Вікторія Вікторівна приділила антистресовим правилам життя і поведінки: зміна поглядів на проблему, почуття гумору, певна релаксація тілом, диханням, фізична праця, свіже повітря, спілкування із приємними людьми. Під час тренінгу студенти Університету III віку ознайомились з цікавою інформацією, перевірили себе на стресостійкість, відповівши на запитання тесту та зробили легкі фізичні вправи для зняття фізичної і психічної напруги. Такий вид діяльності дуже сподобався присутнім заходу.

Цікавим та змістовним був тренінг. Підопічні Територіального центру налаштували себе на позитив і  висловлювали слова щирої подяки організаторам заходу. Працівники центру соцслужб для сім’ї, дітей  та молоді, за традицією, пригощали присутніх тренінгу чаєм, кавою та солодощами, розповіли учасники тренінгу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net