Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Свято родини в мікрорайоні "Центральний"
2019-05-12

Біля магазину "Барвінок" святкували День матері, День родини. Першою вітали ветерана бойових дій Другої світової війни Велику Варвару Іванівну. Рубан Валентина Іванівна виховала двох синів-орлів, захисників Батьківщини. І Сергій і Олександр - учасники бойових дій в АТО.

Талановитий краєзнавець, історик, залюблена в історію нашого міста Людмила Олександрівна Розсоха розповіла про Данила Апостола, іменем якого називається вулиця, де проходило свято.

У нашому місті підростає юне талановите покоління, якому цікаве все: і наука, і мистецтво, і громадське життя. Дяченко Марія Іванівна - багатодітна мама, достойно виховала трьох синів. Двоє молодших: Данило і Іван - перші і в навчанні, і в громадському житті. Родина бере участь у всіх заходах по благоустрою прибудинкової території, де проживає. Неоголошена війна на Сході змусила родину залишити рідну домівку і в Миргороді вони стали добрими, турботливими господарями.

Вітали родину Черненків, де підростає донечка Поліна. Батьки завжди підтримують її і в прагненні все знати, і вміти. Дівчинка гарно танцює, співає, разом з батьками бере участь у спортивних змаганнях.

День матері святкуємо разом з Днем медичних сестер. На святі вітали  високопрофесійну, турботливу медсестру Мазило Галину Петрівну, яка 30 років працює в денному стаціонарі Миргородської районної поліклініки.

Слова вдячності лунали на адресу активних членів товариства "Милосердя і здоров'я": Голуб Людмили Данилівни, Неділько Віри Сергіївни. Вітали  керівництво ОСББ "Хорол", які дуже багато зробили для свого будинку та прибудинкової території.

На завершення заходу Ребров Артем і Очкас Ліза, які прекрасно навчаються і дуже активні у житті, завзято і весело провели флешмоб.

На жаль, дощ дещо завадив ласувати морозивом і смачною козацькою кашею.

Низький уклін спонсорам свята  -  депутатам міської ради: Цисю Олександру Григоровичу і Сіряку Андрію Олександровичу.

Спасибі за допомогу в проведенні свята депутату міської ради Лабуньку Олександру Яковичу, а також Приліпі В.М, Коровіній О.А., відділу культури.

 

 Рада мікрорайону "Центральний"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net