Военкомат Центр зайнятості АМУ
Свято на дитячому майданчику по вулиці Енергетиків
2019-06-02

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. На святкову розважально – ігрову програму на дитячому майданчику по вулиці Енергетиків зібралося чимало дітей. Казкові персонажі зустрічали гостей.

Всіх присутніх з Днем захисту дітей привітала Гирка Н.О., секретар міської ради. Святковий настрій дарувала народна студія естрадного вокалу «Соняшник» та народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика». Пісенні вітання звучали від солістки ДМШ Софії Савчук.

Під час заходу діти брали участь в різних конкурсах, відгадували загадки, за що отримували заохочувальні солодкі подарунки.

Святковий захід проходив за підтримки Миргородської міської ради, ради мікрорайону « Почапці», відділу культури, міського будинку культури. На закінчення свята - святковий флешмоб та морозиво.

 

 

 

Рада мікрорайону "Почапці"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 лютого 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесят друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net