Военкомат Центр зайнятості АМУ
Свято мужності та героїзму
2016-10-13

14 жовтня відзначається День захисника України. Свято встановлено указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Тож напередодні свята, 12 жовтня за ініціативи відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради, за підтримки товариства сприяння обороні України та клубу активного відпочинку "Полігон 17 М" було проведено міські змагання з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді міста. Змагання включали в себе метання гранати на дальність (найкращий результат показав представник Миргородського ХПК ім. М. В. Гоголя Лісовський Девід - 43,5 метри), кульову стрільбу з пневматичної зброї (переможець – учень МСШ №5 Горєлих Микола, з результатом 46 очок) та військово-спортивну гру "Лазертаг" (перемогла команда МСШ №5, в якій кращим гравцем було відзначено Горєлих Миколу).

За загальними підсумками змагань Кубок здобула команда Миргородського ХПК ім. М. В. Гоголя, друге місце у команди МСШ №5.

Сподіваємось, що захід не пройшов марно і допризовна молодь перейнялась духом патріотизму та  бажанням захищати свою країну.

Відділ у справах спорту, сім’ї

 та молоді Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net