Военкомат Центр зайнятості АМУ
Свято мужності та героїзму
2016-10-13

14 жовтня відзначається День захисника України. Свято встановлено указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Тож напередодні свята, 12 жовтня за ініціативи відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради, за підтримки товариства сприяння обороні України та клубу активного відпочинку "Полігон 17 М" було проведено міські змагання з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді міста. Змагання включали в себе метання гранати на дальність (найкращий результат показав представник Миргородського ХПК ім. М. В. Гоголя Лісовський Девід - 43,5 метри), кульову стрільбу з пневматичної зброї (переможець – учень МСШ №5 Горєлих Микола, з результатом 46 очок) та військово-спортивну гру "Лазертаг" (перемогла команда МСШ №5, в якій кращим гравцем було відзначено Горєлих Миколу).

За загальними підсумками змагань Кубок здобула команда Миргородського ХПК ім. М. В. Гоголя, друге місце у команди МСШ №5.

Сподіваємось, що захід не пройшов марно і допризовна молодь перейнялась духом патріотизму та  бажанням захищати свою країну.

Відділ у справах спорту, сім’ї

 та молоді Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ЦЕВ запрошує!

Центр естетичного виховання   проводить   набір вихованців у гуртки і творчі об’єднання 

     
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net