Военкомат Центр зайнятості АМУ
Свято кожній дитині
2017-06-02

1 червня –  Всесвітній День Захисту Дітей - найціннішого, що є в нашому житті.  Це не просто свято для малечі, а й особливий день для нагадування дорослим про їхню відповідальність перед  дітьми. Головне завдання, щоб свято відчула кожна дитина .

Особливо це потрібно дітям із соціально вразливих сімей. Подарувати свято таким малятам  допомагає  Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді . Цього року 35 дітлахів  молодшого шкільного віку із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, отримали запрошення  на святкування початку літа в кафе «Легенда».  Фінансування заходу здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету. На початку свята дітей та їх батьків привітала керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради  Антоніна Нікітченко. Вона побажала дітям міцного здоров’я, гарного відпочинку,  приємних подій  та вражень.

Працівники центру підготували розважальну програму: рухливі ігри, загадки,  конкурси, жарти, танці. Аквагрим перетворив дітей  на чудернацьких тваринок, що викликало посмішки дорослих та веселий сміх дітей. Приємною несподіванкою стали подарунки, які вручив директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Володимир Кір’ян побажав миру, злагоди у домівках, гарного настрою.

Наприкінці заходу на всіх очікував святковий стіл з піцою,  тістечками,  солодощами , фруктами та переглядом улюблених мультфільмів.

Організатори заходу висловлюють подяку за допомогу у проведенні свята  ФОП   О.М. Запорожець та колективу кафе «Легенда».

 

         Начальник відділу соціальної роботи

         центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

         Вікторія   Максимова

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net