Военкомат Центр зайнятості АМУ
Свято для всіх
2018-06-05

Унікальний подарунок до Міжнародного Дня захисту дітей не тільки для дітлахів мікрорайону "Центральний", а і для всього міста зробили керівники і юні таланти центру естетичного виховання та відділу культури  міської ради.

На центральній площі міста 02 червня відбулось незабутнє, цікаве, пізнавальне святкове дійство. Пісні і танці, карколомні трюки, веселі ігри, у яких брали участь майже всі діти, які прибули на свято, майстер-класи - все викликало у всіх  захоплення, жвавий інтерес.

Підкорили глядачів дзвінкоголосі талановиті юні співаки народної студії естрадного вокалу "Соняшник",  квартет "Шоу-мікс",  шоу – група "Справжні дівчата".

Захоплено сприймали глядачі танцювальні номери, які весело і завзято виконували юні танцюристи зразкового хореографічного ансамблю "Веснянка", народного ансамблю сучасного танцю "Екзотика", ансамблю спортивного танцю "Престиж".

Заворожили глядачів карколомні трюки учасників циркового гуртка "Мрія" і акробатів-ексцентриків, і еквілібристів  на моноциклах, і магічного рок-н-ролу.

Майже всі діти, що прибули на свято, із задоволенням пірнули у світ розваг і забав разом із  гуртом "Калинове намисто"  та брали участь у танцювально-ігровій програмі, яку підготували учасники ансамблю спортивного танцю "Престиж".

Протягом майже всього свята не було відбою від бажаючих за короткий час навчитись різним цікавим ремеслам: виготовленню ляльки – мотанки; виготовленню іграшок із  бісеру, виготовленню декоративних букетів  квітів із ниток, виготовленню морських мешканців у техніці модульного орігамі.

Непомітно промайнув час, насичений яскравими подіями, іграми і надбанням нових знань і умінь. Призи і сюрпризи, а на завершення частування морозивом – все це надовго залишиться у пам'яті всіх  учасників цього захопливого, яскравого і потрібного всім – і дорослим, і малим дійства.

Велика вдячність спонсорам, що допомогли придбати і матеріал для майстер-класів, і сувеніри: ПП  родині Ахметових, депутатам міської ради Сіряку А.О., Цисю О.Г.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net