Военкомат Центр зайнятості АМУ
Суботник на вулиці Енергетиків
2017-03-29

Починаючи з 10-го березня у Миргороді триває двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення. Для громади - це добра нагода силами комунальних служб та мешканців навести лад на всій території, прибрати сміття та озеленити місто. Таку акцію організували мешканці мікрорайону "Почапці" на вулиці Енергетиків.

Минулої суботи дорослі і діти залюбки працювали на свіжому повітрі: загрібали торішнє листя та садили дерева на території дитячого майданчика, облаштованого торік, та прилеглої місцини. Для більшості присутніх дорослих, які цього дня охоче долучилися до доброї справи, це вже звична традиційна подія,- розповів заступник голови вуличного комітету  Володимир Ворохобов і додав: на суботник батьки прийшли з дітьми, щоб спільно зробити корисну справу. Хвалить мешканців віддаленого мікрорайону "Почапці" і секретар ради Валентина Позичайло. Жінка каже, що вмовляти  жителів не доводиться. Люди залюбки долучаються до прибирання, приходять зі своїм інвентарем, дружно працюють на вулицях та благоустроюють зони відпочинку.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net