Военкомат Центр зайнятості АМУ
Суботник на вулиці Енергетиків
2017-03-29

Починаючи з 10-го березня у Миргороді триває двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення. Для громади - це добра нагода силами комунальних служб та мешканців навести лад на всій території, прибрати сміття та озеленити місто. Таку акцію організували мешканці мікрорайону "Почапці" на вулиці Енергетиків.

Минулої суботи дорослі і діти залюбки працювали на свіжому повітрі: загрібали торішнє листя та садили дерева на території дитячого майданчика, облаштованого торік, та прилеглої місцини. Для більшості присутніх дорослих, які цього дня охоче долучилися до доброї справи, це вже звична традиційна подія,- розповів заступник голови вуличного комітету  Володимир Ворохобов і додав: на суботник батьки прийшли з дітьми, щоб спільно зробити корисну справу. Хвалить мешканців віддаленого мікрорайону "Почапці" і секретар ради Валентина Позичайло. Жінка каже, що вмовляти  жителів не доводиться. Люди залюбки долучаються до прибирання, приходять зі своїм інвентарем, дружно працюють на вулицях та благоустроюють зони відпочинку.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net