Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Студентам розповіли про зміни у законодавстві під час воєнного стану
2022-05-13

  12 травня 2022 року для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід – зустріч із заступником начальника відділу Миргородського бюро правової допомоги Наталією Пищимухою. Вона проінформувала підопічних Територіального центру та надала роз’яснення про певні зміни у законодавстві під час воєнного стану. Також повідомила про конституційні права і свободи громадян, передбачені Конституцією України, які можуть обмежуватися.

    Попри війну в багатьох українців існує необхідність врегулювання спадкових питань. Вони завжди є актуальними та часто запитуваними людьми поважного віку. В умовах воєнного часу ситуація кардинально змінилася. Тепер, пояснила Наталія Миколаївна, строк для прийняття спадщини зупиняється та не враховується у встановлені законодавством 6 місяців.

    "По закінченні лекції студенти Університету III віку задавали багато запитань, на які одержали кваліфіковані та обгрунтовані відповіді. Інформація була дуже корисною для присутніх, які мали змогу отримати ще й індивідуальні консультації,"- наголосили в Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Планове відключення електропостачання в громаді

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство інформує!

24 травня 2022 року у Миргороді буде проводити прийом Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство!

     
     
До уваги бджолярів громади!

Обробка полів!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net