Военкомат Центр зайнятості АМУ
Стартувала реалізація миргородських проєктів за рахунок коштів ДФРР
2020-05-28

Вже 5 років поспіль місто Миргород є активним учасником конкурсу інвестиційних проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Минулого року від міста вкотре було подано для участі у конкурсі п'ять  проєктів, два з яких регіональна комісія по оцінці та відбору інвестиційних проєктів відібрала для фінансування за рахунок коштів ДФРР у 2020 році. Це такі проєкти як "Будівництво велодоріжок по вул.Гоголя" та "Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9".

Перелік всіх проєктів, в тому числі від м.Миргород, вже затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року № 211 "Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/211-2020-%D1%80#n10) зі змінами від 13 травня 2020 року № 543 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/543-2020-%D1%80).

Для реалізації проєкту по реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з державного фонду регіонального розвитку передбачена сума співфінансування 6452,689 тис.грн. На проєкт по будівництву велодоріжок  по вул.Гоголя в м.Миргород з ДФРР передбачена сума співфінансування 5002,722 тис.грн.

21 травня 2020 року відділом капітального будівництва Миргородської міської ради на платформі електронних публічних закупівель PROZORRO оголошено процедуру закупівлі по проєкту "Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 по вул.Перемоги, 11 у м.Миргород Полтавської області" (коригування).

При вчасному фінансуванні з державного фонду проекти мають бути виконані вже в цьому році.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До виконавчого комітету міської ради звернулися жителі мікрорайону "Личанка" (Стадня) із проханням відкрити продовольчу  торгову точку в районі провулку Сотенний.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net