Военкомат Центр зайнятості АМУ
Співробітництво територіальних громад - інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування
2017-08-29

У рамках всеукраїнського форуму з місцевого розвитку у Миргороді відбувся стаді-тур "Співробітництво територіальних громад - інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування". У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування та ОТГ з різних областей України.

За круглим столом обговорили ситуацію з об'єднанням територіальних громад у рамках децентралізаційних процесів та познайомилися з кращими місцевими практиками у різних сферах життєдіяльності. Фахівці відділів міської ради розповіли про міжмуніципальну співпрацю, презентували інноваційні проекти та шляхи залучення донорських коштів для реалізації таких ідей.

Захід відбувся у рамках програми "ЮЛІД з Європою". За словами радника з питань регіонального розвитку Вадима Штефана, Миргород в Україні та за її межами відомий не лише курортами та ресурсами, місто має чимало напрацювань у різних сферах життєдіяльності та міжмуніципальної співпраці, міжнародно-технічної допомоги і залюбки ділиться досвідом. Активність миргородців спонукає інші громади розвиватися.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net