Военкомат Центр зайнятості АМУ
Співробітництво територіальних громад - інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування
2017-08-29

У рамках всеукраїнського форуму з місцевого розвитку у Миргороді відбувся стаді-тур "Співробітництво територіальних громад - інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування". У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування та ОТГ з різних областей України.

За круглим столом обговорили ситуацію з об'єднанням територіальних громад у рамках децентралізаційних процесів та познайомилися з кращими місцевими практиками у різних сферах життєдіяльності. Фахівці відділів міської ради розповіли про міжмуніципальну співпрацю, презентували інноваційні проекти та шляхи залучення донорських коштів для реалізації таких ідей.

Захід відбувся у рамках програми "ЮЛІД з Європою". За словами радника з питань регіонального розвитку Вадима Штефана, Миргород в Україні та за її межами відомий не лише курортами та ресурсами, місто має чимало напрацювань у різних сферах життєдіяльності та міжмуніципальної співпраці, міжнародно-технічної допомоги і залюбки ділиться досвідом. Активність миргородців спонукає інші громади розвиватися.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net