Военкомат Центр зайнятості АМУ
Спартакіада трудових колективів: волейбол
2018-04-03

Завершилися змагання з волейболу в залік міської Спартакіади трудових колективів. У цьому виді змагань взяла участь найбільша кількість учасників за всю історію Спартакіад: більше десяти трудових колективів. Лідером стала команда працівників освіти.

Команди були розподілені на дві підгрупи і проводили ігри в двох спортивних залах. Напружена боротьба точилася в кожній підгрупі за виявлення переможців груп, щоб потім в стикових зустрічах поборотися за звання переможця і призові місця. Досить напруженою була зустріч між командами державних установ та 3 ТВУЗ. Все вирішувалося в третій партії, в якій сильнішою була команда 3 ТВУЗ. Напруженими були ігри в іншій підгрупі між командами освітян та ПАТ "Армапром", "Коледжу" та команди працівників освіти. Взагалі цьогорічні змагання значно виросли за змістом майстерності команд. За весь волейбольний турнір проведено 25 ігор. В заключний день відбулися стикові зустрічі за визначення призерів змагань. Так в грі за третє місце зустрілися команди ПАТ "Армапром" та команда "Видавництва". Напружена боротьба принесла перемогу команді "Видавництва", яка і посіла третє місце. В фінальній зустрічі зійшлися команди освітян та 3 ТВУЗ. Напружена боротьба була в обох партіях, але кращу майстерність продемонструвала команда працівників освіти, яка в двох партіях з рахунком 25:15 та 25:21 здобула перемогу.

Відбулися вже шість видів змагань міської Спартакіади, але напружена боротьба в командному заліку тільки наростає. Зараз на першому місці йде команда працівників освіти, яка в своєму заліку має 89 балів, на другому місці знаходиться команда 3 ТВУЗ із здобутком в 85,5 бали. Ці команди значно випереджають решту команд, а за третє місце ведуть боротьбу команди працівників державних установ (61,5 бали) та коледжу (61 бал). Наступним видом змагань Спартакіади буде міні–футбол.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net