Военкомат Центр зайнятості АМУ
Спартакіада трудових колективів: дартс
2019-04-09

У спортивному залі гімназії ім. Т. Г. Шевченка відбулися змагання з дартсу в залік міської Спартакіади трудових колективів. Змагання із цього виду спорту проводилися вперше.  Коли ще на початку року було прийнято рішення про проведення даного виду змагань було багато сумнівів в доцільності у видовищності заходу і спортивному інтересі серед учасників. Проведені змагання розсіяли всі сумніви – захід вдався на славу.

Вперта боротьба за перемогу розгорнулася в змаганнях серед чоловіків, де фаворитом змагань був представник команди Освіта – Олександр Назаренко. Згідно проведеного жеребкування він виступав раніше за своїх конкурентів і тому боротьба тривала до останньої спроби решти учасників. В підсумку все вирішило лише одне очко – Олександр Назаренко, представник команди освітян – 82 очки, Олександр Середа, представник команди державних установ  – 81 очко. А в боротьбі за третє місце довелося суддівській колегії проводити додоткові спроби між Олександром Явтушенко з команди 3 ТВУЗ та Іваном Калашником, які набрали по 77 очок. В додаткових підходах переміг  Олександр Явтушенко, який в підсумку і посів третє місце.

В змаганнях жінок впевнену перемогу одержала Ірина Маслак із команди освітян, друге місце завоювала Ірина Бровко із команди газового господарства і третьою стала Анастасія Сіра із команди коледжу.

В командному перше місце посіла команда працівників освіти, другими стали представники коледжу ім. М. В. Гоголя і третє місце посіла команда 3 ТВУЗ. Після проведених видів змагань першою йде команда 3 ТВУЗ -87,5 балів, другою йде команда освітян – 83,5 балів, на третє місце вийшла команда представників державних установ – 70 балів.

Наступним видом змагань будуть змагання з міні – футболу, які розпочинаються 16 квітня 2019 року на міському стадіоні "Старт".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net