Военкомат Центр зайнятості АМУ
Соціальна підтримка учасників АТО та ООС
2019-02-07

Державні гарантії та соціальний захист учасникам бойових дій, членам їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО та ООС - стали темою зустрічі міського голови Сергія Соломахи з учасниками бойових дій.

У Миргороді на обліку в базі Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків перебуває УБД - 820 осіб, серед них  учасників АТО - 636 осіб. З метою підвищення рівня соціального захисту миргородців, які захищають українські кордони від російського агресора, міською радою було розроблено Комплексну програму. На виконання заходів у 2019 році виділено 1187,00 тис. грн. Також учасників АТО звільнено від сплати за комунальні послуги, що надають місцеві підприємства. Важче вирішується питання щодо виділення земельних ділянок, оскільки вільної землі на території міста немає. У земельному відділі сформовано реєстр заявників. З початку АТО звернулися 842 громадян. Частина з них отримали землю, іншим доведеться почекати. Міський голова пояснює, що частково допоможе вирішити це питання затвердження Законопроекту про розширення меж Миргорода. Підготовлений Законопроект ще з весни 2017 року знаходиться у Верховній Раді. А ще велику надію покладають на землі колишнього "Грензаводу". Ця територія Генеральним планом передбачена під житлову забудову, однак ділянка не є власністю міста. Тож триває активний пошук шляхів повернення цієї землі у фонд міста.

     У ході розмови учасники АТО порушували  питання пільгового перевезення в міському транспорті. Вони, зокрема, пропонують змінити діючу систему та безкоштовно перевозити в міському транспорті членів родин загиблих. А ще виловилися за доцільність створення на території міста реабілітаційного центру для учасників АТО та їхніх родин.

     За підсумками зустрічі міський голова дав відповідні доручення керівникам профільним відділів.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликається позачергова сесія

9 червня 2020 року о 15.00 скликається 56 позачергова сесія міської ради 

     
     
Засідання земельної комісії

Оголошення

      09 червня 2020  року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net