Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Сонце-грай" на "Личанці" (Оновлено)
2018-08-02

Ігровий дитячий майданчик "Сонце-грай" встановили у мікрорайоні "Личанка". 31 липня відбулося урочисте відкриття ігрової зони, де буде корисно проводити час дітвора з вулиць: Личанська, Загородня, Колгоспна та провулків Личанський і Лісний.

Реалізували ініціативу тамтешні мешканці за міською програмою "Місто активних громадян". Проект "Сонце-грай" написала Олена Оніпко, голова вуличного комітету вул. Личанська та Загородня, пров.Лісний та Личанський. Ініціатива перемогла в конкурсі проектів і за три місяці активістці разом з небайдужими батьками, депутатами та комунальниками вдалося втілити задум. Загальна вартість проекту майже 20 тис.грн.: 17 тис.грн. - бюджетні кошти та 3 тис.грн. – внесок ініціативної групи.

За словами депутата міської ради Олександра Білоконя, закріпленого за цим округом, найбільшою подякою для організаторів свята є посмішка дітей. Тож величезна вдячність всім депутатам, які зробили дитячі подарунки щедрими.

Прогулянка та ігри з дітьми на дитячих майданчиках - обов’язковий пункт у щоденному розкладі мам. Саме там діти розвиваються, набувають навиків спілкування з однолітками. Нарешті, дякуючи всім небайдужим, таке місце і є для діток наших вулиць, - розповіла Олена Оніпко.

Після перерізання символічної стрічки, за участю дітей, які теж допомагали старшим прискорювати цю довгоочікувану подію, відбувся святковий концерт. Для дітей організували цікаву ігрову програму з конкурсами та призами, вшанували найменших та найстарших жителів, багатодітну родину. Завершилося свято Миру, Дружби та Сім'ї частуванням варениками, польовою кашею та морозивом.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 07 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net