Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сенсомоторна інтеграція – це потужний інструмент цілісного розвитку
2021-07-12

«Сенсорна інтеграція – це непереривний процес, що складається з 4-х стадій, які послідовно підвищують рівень організованості мозкових механізмів», - сказав Дж. Айрес, засновник методу. А обладнання - це невід’ємна частина впровадження методу для правильного  формування  нервової системи дітей, що мають сенсорні дисфункції. Нещодавно Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Миргорода  разом з батьками дітей взяли  участь у проєкті "Місто активних громадян" і в нас з’явилося нове корекційне  обладнання,  яке дозволить  проводити заняття з дітьми з розладами аутичного спектру,  дітьми, які мають психоемоційне перевантаження та сенсорні дисфункції.

Веселі вправи та заняття на обладнанні в оточенні яскравих фарб і мінливих картинок, пробуджують інтерес до пізнання і навчання.  Важливим орієнтиром має бути партнерство з батьками: сенсорна інтеграція матері, батька і дитини, розвиток вміння батьків сприяти становленню сенсорної інтеграції власної дитини, а також тісна співпраця.

Хочемо з вами поділитися: придбане обладнання вже пройшло випробування фахівцями центру на семінарі-практикумі «Майстер СМІ: перезавантаження», який нещодавно проводився в закладі - результат позитивний.

Ми вважаємо, що такі проєкти, дають змогу іти в ногу з часом, так як науково-технічний прогрес не стоїть на місці, а рухається вперед. То ж участь у проєкті дала нам шанс  осучаснити наш центр сучасними засобами реабілітації для здійснення навчально-корекційних, розвивальних заходів.

Беріть  участь у проєктах. Завдяки проєктам ви можете зробити для людей те, що вам хочеться, і те, чого не вистачає, закликає директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Миргорода Валентина Сіваченко.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 06 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net