Военкомат АМУ
Семінар з ЕСКО для ОСББ
2018-06-27

27 червня у Полтаві відбувся семінар з впровадження енергосервісу в житловому секторі «Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Полтавської області». Держенергоефективності спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine) представили ЕСКО-механізм для підвищення енергоефективності ОСББ. На семінарі виступили заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло та радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт. З Миргорода приїхала ціла делегація: голови та представники ОСББ міста та начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради Тетяна Усик.

На заході було презентовано ЕСКО-житло (Енергосервісні контракти) - це інноваційний механізм фінансування проектів ОСББ в частині утеплення та модернізації опалення, які мають високу вартість. Тобто це утеплення, оплата за яке здійснюється за рахунок економії, що гарантується ЕСКО-компанією. ЕСКО-механізм фінансування проектів ОСББ вже діє у Києві та Херсоні. За цим механізмом ОСББ і отримує наступні переваги:

• економія на оплату за опалення (від 50%);

• утеплення «під ключ» (від проектування до експлуатації);

• відсутність фінансових та технічних ризиків;

• підвищення комфорту житлових умов;

• підвищення комерційної вартості житла (приблизно на 25%).

Зі свого боку місто Миргород також намагається покращити якість надання послуг централізованого теплопостачання у місті. Для цього реалізується Проект Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, за яким буде модернізовано котельню по вул.Прорізній, 4-А, та замінено частину мереж. Будинки цього теплового району, котрі організуються і виконають додаткові енергоефективні заходи, отримають найкращий результат та найвищий комфорт у своїх оселях.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net