Военкомат АМУ
Семінар з ЕСКО для ОСББ
2018-06-27

27 червня у Полтаві відбувся семінар з впровадження енергосервісу в житловому секторі «Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Полтавської області». Держенергоефективності спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine) представили ЕСКО-механізм для підвищення енергоефективності ОСББ. На семінарі виступили заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло та радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт. З Миргорода приїхала ціла делегація: голови та представники ОСББ міста та начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради Тетяна Усик.

На заході було презентовано ЕСКО-житло (Енергосервісні контракти) - це інноваційний механізм фінансування проектів ОСББ в частині утеплення та модернізації опалення, які мають високу вартість. Тобто це утеплення, оплата за яке здійснюється за рахунок економії, що гарантується ЕСКО-компанією. ЕСКО-механізм фінансування проектів ОСББ вже діє у Києві та Херсоні. За цим механізмом ОСББ і отримує наступні переваги:

• економія на оплату за опалення (від 50%);

• утеплення «під ключ» (від проектування до експлуатації);

• відсутність фінансових та технічних ризиків;

• підвищення комфорту житлових умов;

• підвищення комерційної вартості житла (приблизно на 25%).

Зі свого боку місто Миргород також намагається покращити якість надання послуг централізованого теплопостачання у місті. Для цього реалізується Проект Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, за яким буде модернізовано котельню по вул.Прорізній, 4-А, та замінено частину мереж. Будинки цього теплового району, котрі організуються і виконають додаткові енергоефективні заходи, отримають найкращий результат та найвищий комфорт у своїх оселях.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Обговорення тарифів на теплову енергію:

     
     
Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня о 13.00 в краєзнавчому музеї відбудеться урочистий захід з нагоди дня медичного працівника. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього.

     
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net