Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рубрика "На часі": співробітництво територіальних громад
2023-09-14

Миргородська громада продовжує роботу по залученню сусідніх громад до співпраці за різними напрямками. 13 вересня відбулася робоча зустріч щодо налагодження системної роботи по співробітництву. Представники міської ради, Великобагачанської, Великосорочинської, Комишнянської, Ромоданівської та Гоголівської громад проаналізували діючі договори про співробітництво та механізми спільної роботи в сучасних умовах. 

За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, у  ході підготовки бюджету 2024 року  повинні розуміти, які громади з нами співпрацюють, та, які кошти треба закладати на ті чи інші послуги.

Нині співробітництвом охоплено  5 громад по різних напрямках: охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, житлово-комунальна сфера і пожежна безпека.

Наразі в Мінрегіоні зареєстровано 17 договорів про співробітництво, що свідчить про важливий крок у зміцненні взаємодії між громадами та їхню готовність до спільних зусиль у напрямку розвитку. 

Фахівчиня з муніципальних послуг Полтавського регіонального офісу Проекту USAID "Говерла" Віталіна Старчик, що надає експертну допомогу Миргородській громаді, говорить, що співробітництво територіальних громад — це важливий механізм посилення інституційної спроможності. Віталіна Старчик  презентувала загальний підсумок співпраці громад за попередній період. Після аналізу учасники зустрічі обговорили конкретні кроки щодо подальшого покращення співробітництва та розробки стратегії спільної роботи в сучасних умовах.

За підсумками наради було вирішено оптимізувати договори про співробітництво між громадами, що спростить процес взаємодії та їх спільної роботи і зробить його ефективнішим для всіх сторін.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

25 вересня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 22 вересня 2023 року

     
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net