Военкомат
Розвиток велотранспорту задля добробуту громад
2015-05-26

Миргородці полюбляють їздити на велосипедах. Адже це зручний, здоровий  і економний вид транспорту. Експерти підрахували: за одну годину на перехресті вулиць Незалежності та Гоголя  проїхало близько півтисячі велосипедистів. Такі цифри вразили навіть столицю, бо в Києві велосипедистів менше в рази. Тож тепер у Миргороді  хочуть розробити і ухвалити Концепцію розвитку велосипедного руху та облаштувати велосипедну інфраструктуру. Місто, разом із шістьма іншими містами,  долучилося до проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад», що впроваджує Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Європейської комісії.

На робочій зустрічі експерти спільно з керівниками відділів і управлінь міської ради та велоактивістами провели аналіз території міста, окреслили сучасний стан велопоїздок, розробили схему транспортних і рекреаційних маршрутів велосипедного руху.

Експертка Асоціації велосипедистів Олена Токмиленко говорить, що Концепція  - на завершальній стадії. Уже розроблено веломаршрут  для вулиці Гоголя, який буде реалізовуватися в першу чергу. Нині розраховується приблизний бюджет загальної реалізації Концепції та програма заходів на наступні роки. Попередні підрахунки вказують, що для повного облаштування всієї велоінфраструктури та системи велонавігації в місті, необхідно близько 30 млн. грн. Звичайно, що міському бюджету справитися з такою сумою буде затяжко, тому для реалізації цього проекту будуть залучатися як вітчизняні, так і міжнародні інвестори.

У міській раді кажуть, розвиток велосипедної інфраструктури має багато переваг - це користь і для велосипедистів, і для водіїв та пішоходів, і взагалі  - для цілого міста. Розвиток велоруху в місті передбачено стратегією розвитку Полтавської області та планом дій зі сталого енергетичного розвитку.

За матеріалами міської телестудії «Миргород»

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи

21 листопада  о 12.00 у сквері Козацької Слави відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Гідності і Свободи. Запрошуємо миргородців та представників трудових колективів взяти участь у заході.

     
     
Шановні миргородці!

Запрошуємо Вас взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні, який відбудеться 23 листопада 2018 року о 10.00 у Сквері біля Іоано-Богословського собору (мікрорайон "Личанка").

     
     
Скликається сесія

21 листопада 2018 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається сорок перша сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net