Военкомат АМУ
Розумні лічильники
2018-08-07

Під головуванням заступника міського голови Бориса Баришпольця 7 серпня відбулося планове засідання робочої групи з реалізації проекту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання  теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)".

У зустрічі взяли участь Олег Микільченко - представник ПАТ "Полтаваобленерго", Юрій Ігнатченко – представник ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго", Олена Котлярська – директор компанії ТОВ "ФІАТУ", переможці конкурсу із підключення до системи автоматичного online-моніторингу, представники відділів міської ради та представники 10 навчальних закладів. Супроводжувала експертів начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик.

Обговорили реалізацію одного з компонентів проекту, а саме модернізацію вузлів обліку тепла та електроенергії в 10 освітніх закладах, які є найбільшими споживачами енергії. Вислухали представників енергопостачальних організацій щодо технічних рішень по встановленню необхідного обладнання. Дані з лічильників мають автоматично передавати свої показники через інтернет в єдину систему. Доступ до даних споживання матимуть як самі освітні заклади, так і представники енергопостачальних підприємств та міської ради. Інформаційна система енергомоніторингу ТОВ "ФІАТУ", яка вже використовується в місті з 2012 року, спроможна функціонувати з автоматичною передачею показників, а не ручним введенням - в цьому запевнила керівник компанії Олена Котлярська.

Цій зустрічі передувала клопітка підготовча робота. Технічний експерт проекту Ярослав Кривопиш підготував технічне завдання із підключення до системи автоматичного online-моніторингу бюджетних будівель в м. Миргород. Техзавдання було допрацьоване та погоджено  Командою проекту та Командою підтримки проекту. Також, проведено конкурс з вибору виконавця робіт. У ході засідання робочої групи фахівці обговорили питання заміни, модернізації та монтажу лічильників теплової та електричної енергії у 10 навчальних закладах міста. Олена Котлярська зауважила, що компанією "ФІАТУ" буде надана технічна підтримка ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" та ПАТ "Полтаваобленерго" -  по автоматичному online-моніторингу–диспетчеризації.

Учасники робочої групи дійшли висновку, що перед початком всі види робіт із встановлення автоматичного online-моніторингу будуть узгоджуватися з кожною установою та постачальними організаціями. Заступник міського голови Баришполець Б.В. наголосив на суворому дотриманні запланованих термінів робіт.

Довідково: проект MO.GE.DI.CO реалізується у Миргороді в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання - 2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу - 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net