Военкомат Центр зайнятості АМУ
Розширене засідання Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству
2019-12-02

Обговорення поточної ситуації в сфері запобігання домашньому насильству та вдосконалення взаємодії між суб'єктами, які працюють в цьому напрямку - головна тема зустрічі розширеного засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, що відбулася 28 листопада в залі засідань міської ради.

Ініціював проведення зустрічі заступник міського голови Олександр Гуржій, визначений уповноваженою особою з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території міста Миргород. Серед запрошених учасників заходу: представники поліції, начальник відділу молоді і спорту, відділу освіти, служби у справах дітей, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представники закладів охорони здоров'я первинної та вторинної ланок, заступники директорів шкіл, методисти дошкільних навчальних закладів, представники закладів професійно-технічної освіти, бюро правової допомоги, органів з питань пробації.

Начальник відділу молоді і спорту Вікторія Козлова нагадала присутнім порядок взаємодії суб'єктів, що здійснюються заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, затверджений Постановою КМУ №658 від 22.08.2018р. Начальник служби у справах дітей Євгенія Усатова зупинилася детальніше на повноваженнях даного органу в сфері захисту дітей, які постраждали від домашнього насильства. В той же час, очільниця відділу освіти Тетяна Колибельнік закликала працівників дитячих садочків та шкіл, у разі виявлення ознак вчинення домашнього насильства над дітьми, негайно повідомляти про це службу у справах дітей, а також наголосила на важливості наявності в кожному навчальному закладі міста психологів. Окрім цього, директор центу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Вікторія Максимова повідомила присутнім інформацію про соціальні послуги, які надаються працівниками центру у разі виявлення фактів домашнього насильства.

За словами Юлії Барило, начальника відділу "Миргородське бюро правової допомоги", в 2019 році за безоплатною правовою допомогою до відділу звернулися 5 осіб, які постраждали від домашнього насильства. Вона також нагадала про можливість отримання безкоштовного адвокатського захисту для постраждалих даної категорії.

Загалом, впродовж 11 місяців 2019 року Миргородським відділом поліції зареєстровано 83 випадки скоєння домашнього насильства на території міста та району.

Наразі триває загальнонаціональна акція «16 днів проти насильства», в рамках якої проходять тематичні заходи, покликані зруйнувати стереотипи щодо домашнього насильства та проінформувати дітей і дорослих про можливі інструменти захисту від нього.

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликається позачергова сесія

9 червня 2020 року о 15.00 скликається 56 позачергова сесія міської ради 

     
     
Засідання земельної комісії

Оголошення

      09 червня 2020  року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net