Военкомат Центр зайнятості АМУ
Розробка Маркетингової стратегії Миргорода триває
2019-01-31

У Миргороді відбулося  засідання робочої групи з написання маркетингової стратегії Миргорода. Консультанти Проекту ПРОМІС Володимир Проскурнін, Дмитро Коник, Валентина Затишняк та регіональний координатор проекту в Полтавській області Ірина Дудка допомагають сформувати структуру стратегії, сформулювати базові інформаційні продукти, ключові повідомлення та обрати канали комунікації. Консультанти Проекту підсумували напрацьовані учасниками попередніх засідань думки та презентували ідеї для досягнення стратегічних цілей Маркетингової стратегії Миргорода.

Секретар міської ради Наталія Гирка привітала учасників творчого засідання та зазначила, що сьогодення спонукає наше місто до розробки якісної маркетингової стратегії території. Це дозволить проінформувати та підвищити інтерес до об'єктів туристичної сфери міста з боку зовнішніх туристів та згуртувати містян в єдиному рухові до розвитку рідного краю. Наталія Олексіївна нагадала, що це вже 5 зустріч з експертами, які допомагають розробляти маркетингову стратегію Миргорода з Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

На заході експерти розкрили структуру Маркетингової стратегії міста, формування інформаційних продуктів та ключових повідомлень для визначених цільових груп. Підказали процес розробки комплексної інформаційної політики та вибору каналів комунікації. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 лютого 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесят друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net