Военкомат Центр зайнятості АМУ
Розпочинається прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року-2020"
2020-11-23

Шановні миргородці!

Розпочинається прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року-2020".

З метою популяризації здобутків мешканців міста Миргорода у різних сферах суспільного життя, стимулювання творчої активності та заохочення представників різних професій, що отримали широке громадське визнання, виконавчий комітет Миргородської міської ради пропонує підприємствам, організаціям, установам та зацікавленим членам територіальної громади міста подавати пропозиції щодо претендентів на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року - 2020" за наступними номінаціями:

  1. ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ (визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування). У 2020 році перевага у цій номінації надаватиметься працівникам медичної сфери.
  1. ЛІДЕР БІЗНЕСУ

(визначається серед підприємств і підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць).

  1. УЧЕНЬ РОКУ (визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).
  1. СПОРТИВНА ПОДІЯ РОКУ (визначається серед спортсменів, тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).
  1. ДОСЯГНЕННЯ РОКУ (визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).
  1. АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ (визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).
  1. ПРЕМІЯ ІМЕНI АНТОНА ШЕВЧЕНКА (присуджується відповідно до Положення про літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка).
  • Пропозиції щодо кандидатів на здобуття звання "Людина року-2020"та премії Антона Дмитровича Шевченка просимо надавати на електронну адресу: myrgorod.orgvid@ukr.net у організаційний відділ міської ради до 2 грудня 2020 року (каб.№10, тел.5-50-98).

Шановні  миргородці! Наголошуємо, що цього року церемонія нагородження переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності "Людина року-2020" відбудеться 24 грудня 2020 року з дотриманням умов карантинних обмежень.

 

Розпорядження Про проведення 21-го загальноміського  відкритого рейтингу популярності "Людина року - 2020".

 

ОРГКОМІТЕТ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається друга сесія Миргородської міської ради

04 грудня 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради  скликається друга сесія Миргородської міської ради восьмого скликання

     
     
Оголошено конкурс на надання послуги страхування об’єкта

Конкурс на надання послуги страхування об'єкта: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування

     
     
Планові відключення електропостачання

Графік відключення електропостачання 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net