Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочалася підготовка до Дня міста Миргород
2021-08-26

Під головуванням секретаря Миргородської міської ради Олександра Гуржія відбулося засідання оргкомітету з підготовки заходів до відзначення Дня Миргорода та 78-ї річниці  визволення Миргородського краю. Учасники обговорили робочий план культурно-розважальних заходів, які проходитимуть 18 та 19 вересня.

У ці дні відбудуться творчі конкурси, спортивні змагання, нагородять  переможців конкурсу з найкращого благоустрою та вшанують ветеранів. Концертні номери демонструватимуть найкращі місцеві колективи та вихованці позашкільних навчальних закладів. Також заплановано проведення  фестивалю Національних культур "Місто миру єднає друзів".

Програму святкових заходів та формат святкувань будуть доопрацьовувати із врахуванням санітарно-епідеміологічної  ситуації в громаді.  

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net