Военкомат Центр зайнятості АМУ
Розчистка вулиць міста від снігу
2016-01-16

За прогнозами синоптиків, у найближчі дні очікуються рясні опади у вигляді снігу та дощу, пориві вітру 15-2-м/с, хуртовини, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Ускладнення погодних умов знову додасть роботи комунальникам та дорожникам.

Як повідомив начальник відділу ЖКГ Михайло Коркішко, на розчистці вулиць працюватиме автотранспорт комунального підприємства "Спецкомунтранс". У суботу, 16 січня, буде задіяно 5 одиниць снігоочисної техніки.

Міський голова Сергій Соломаха особисто контролює питання належного прибирання доріг міста від снігу. Дороги й тротуари  повинні утримувались у придатному для експлуатації стані – таке завдання поставив перед комунальними службами міський голова. Сергій Соломаха зауважує, що при потребі, на розчистку та посипку вулиць і тротуарів буде залучено техніку та робітників міських комунальних підприємств, установ та організацій Миргорода.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
     
Засідання бюджетної комісії

18 лютого 2020 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net