Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Робота комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва
2019-01-24

У рамках підготовки 43-ї сесії відбулося засідання комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва. Профільна комісія опрацювала рішення, пов'язані з фінансуванням цільових та комплексних програм, які будуть реалізуватися в поточному році.

Першим питанням порядку денного розглянули підсумки виконання міського бюджету за 2018 рік. За підсумками виконання бюджету передбачені зміни до фінансового документу. Так, зокрема, зміни стосуються рішень щодо затвердження розрахунку кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2019 рік в м. Миргород, до Програми "Питна вода Миргородщини по м. Миргороду на 2012-2020 роки", до затвердженого Переліку окремих категорій громадян, за пільговий проїзд яких у автомобільному транспорті на міських маршрутах загального користування здійснюються компенсаційні виплати перевізникам за рахунок коштів міського бюджету".

У ході обговорення запропонованих змін було акцентовано на доцільності доопрацювання підготовлених рішень.

Інші питання стосувалися затвердження переліку об’єктів ремонту дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою міста, затвердження переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища, затвердження програми капітального ремонту житлового фонду та затвердження програми капітального ремонту, реконструкції і будівництва вуличного освітлення на 2019 рік.

Також до уваги профільної комісії було запропоновано підтримати програму створення та впровадження містобудівного кадастру на 2019-2021 роки, програму "Здоров'я жителів міста Миргорода" на 2019 рік, програму „Забезпечення соціальним житлом, житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019 рік” і програму соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019 рік, програму регулювання земельних відносин в м. Миргороді на 2019 рік.

Насамкінець засідання було підбито підсумки роботи постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

За результатами роботи профільна комісія виробили  відповідні рекомендації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net