Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Робоча зустріч з питань реалізації проєктів за програмою НКПВУ
2021-11-02

З моніторинговою місією Миргород відвідала команда проєкту технічної підтримки Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (ПРООН).  Після зустрічі з міським головою Сергієм Соломахою експерти ПРООН спільно з куратором цієї програми першим заступником міського голови Олександром Острянином відвідали об'єкти реконструкції: будівлю Центру естетичного виховання та майбутню школу мистецтв. На будівельних майданчиках відбулася робоча зустріч експертів проєкту НКПВУ (ПРООН) з  представниками підрядних організацій, які виконують відповідні ремонтні роботи. 

Зокрема у Центрі естетичного виховання на сьогодні вже пофарбовано фасад та оновлено дах майбутньої школи мистецтв. Тривають внутрішні ремонтні роботи. Внутрішні види робіт виконують і в приміщенні майбутньої школи мистецтв. Ці проєкти фінансують коштами НКПВУ, Фонду розвитку територій області та  бюджету Миргородської громади.

Безпосередньо з виконавцями робіт було обговорено графіки ремонтних робіт, а також подальшу співпрацю нашої громади з міжнародними партнерами на 2022- 2023 роки.

Представники ПРООН відзначили, що задоволені  співпрацею з Миргородом. Адже місто вчасно виконує свої зобов'язання, займає першість серед інших міст перед ПРООН у виконанні проєктів, вчасно звітується.

Нагадаємо, що у Миргороді  в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває реконструкція Центру естетичного виховання та старої будівлі ЗОШ № 1 під школу мистецтв. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 06 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net