Военкомат Центр зайнятості АМУ
Рятувальники застерігають: СКЛАДНА льодова обстановка!
2016-01-18

Через нестійку погоду з різкими змінами температурного режиму, а також значною кількістю опадів у вигляді снігу, мокрого снігу, дощу на річках області склалася СКЛАДНА, як для січня місяця льодова обстановка.

Станом на 16.01.2015 року товщина льодового покриву в основному не перевищує 20 см, з ополонками і промоїнами, місцями вода виходила на лід, який був укритий снігом. Опади, які очікуються в період з 17 по 20 січня 2016 року лише УСКЛАДНЯТЬ льодову обстановку на річках Полтавської області.

З метою забезпечення заходів безпеки під час святкування Водохреща та на виконання доручення комісії з питань ТЕБ та НС № 16/2015, звертаємо увагу громадян на те, що товщина льоду не є безпечною і унеможливлює перебування груп людей на льодовому покритті.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 лютого 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесят друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net