Военкомат Центр зайнятості АМУ
Ремонтують підтрибунні приміщення стадіону "Старт"
2017-02-20

На об'єкті будівництва стадіон "Старт" продовжуються капітальні види ремонтних робіт. Будівельники працюють з підтрибунними приміщеннями. До початку футбольного сезону роботи всередині будуть завершені. Планом ремонтних робіт передбачено облаштування двох роздягалень із душовими кімнатами та кімнати для зберігання спортивного інвентарю.

За словами завідувача спортивним комплексом Юрія Маклака, стадіон Старт поступово перетворюють на комфортне місце тренувань, а згодом тут можна буде проводити змагання  різних рівнів. Залучивши кошти державного та міського бюджетів, у минулому році на стадіоні були встановлені  сучасні і комфортні сидіння на головній трибуні, відновили освітлення і футбольне поле, та що найважливіше - відремонтували покрівлю підтрибунних приміщень. На черзі - внутрішні роботи на головній спортивній базі нашого міста.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net